ساخت استخر سرپوشیده

ساخت استخر سرپوشیده همانند استخر روباز است با این تفاوت که افراد برای استخرهای سرپوشیده اغلب یک موتورخانه نیز طراحی می کنند تا تصفیه و گرمایش آب به خوبی انجام شود. البته ذکر این نکته ضروری است که برای ساخت استخر روباز هم طراحی موتورخانه صورت می گیرد اما تقاضا برای طراحی موتورخانه استخر سرپوشیده بسیار بیشتر است.

توجه نمایید که ساخت استخر سرپوشیده نکات و اصولی دارد که باید حتما توسط متخصص این حوزه طراحی شود. تاسیسات لوتوس یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از طریق آن اقداماتی جهت طراحی و ساخت استخر سرپوشیده انجام دهید؛ زیرا این مجموعه از طریق تجربه و مهارت بالایی که دارند می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

جهت ساخت استخر سرپوشیده بهتر است که در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید با آگاهی کافی اقدام نمایید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی نیز از طریق شماره 09121497420 اقدام نمایید.

ساخت-استخر-سرپوشیده

ساخت استخر سرپوشیده خانگی

ساخت استخر سرپوشیده خانگی امروزه بیشترین تقاضا را دارد و افراد بسیاری به سراغ آن می روند. در واقع اگر شما نیز فضای کافی برای طراحی و ساخت استخر سرپوشیده خانگی را دارید، می توانید به سراغ ساخت استخر مورد نیاز خود بروید تا یک استخر کاملا ارزشمند و کاربردی در اختیار داشته باشید.

ذکر این نکته ضروری است که ساخت استخر سرپوشیده خانگی با توجه به متراژ دلخواه افراد و نیاز آن ها از این استخر انجام می شود به همین خاطر نیازی به صرف هزینه های بالا برای ساخت استخر سرپوشیده خانگی نیست.

ساخت استخر سرپوشیده ویلا

ساخت استخر سرپوشیده ویلا کاربردهای بسیاری دارد به همین خاطر افراد حین طراحی و ساخت ویلا علاقه مند به ساخت این مورد هستند. با ساخت استخر سرپوشیده ویلا می توان از استخر در روزهای سرد و برفی سال هم استفاده نمود بدون اینکه افراد نگرانی از بابت سرمای هوا یا آب داشته باشند.

توجه نمایید که بهترین زمان برای ساخت استخر سرپوشیده ویلا حین ساخت ویلا است، اما اگر پس از ساخت ویلا متوجه شدید که فضای کافی برای ساخت استخر سرپوشیده وجود دارد، می توانید از طریق طراحان برتر اقداماتی جهت ساخت استخر سرپوشیده ویلا انجام دهید.

مراحل ساخت استخر سرپوشیده

ساخت استخر سرپوشیده ویلا مراحلی دارد که در ادامه لیستی از مهم ترین مراحل برای طراحی و اجرای بهترین استخر سرپوشیده را مشاهده می کنید.

 • تعیین محل قرارگیری استخر
 • تعیین محل قرارگیری موتورخانه استخر سر پوشیده
 • برآورد هزینه ها
 • شروع عملیات ساخت استخر سرپوشیده
 • گودبرداری
 • هموارسازی کف استخر سرپوشیده
 • آرماتوربندی
 • لوله کشی
 • سیم کشی
 • بتن ریزی
 • آب بندی
 • کاشی کاری
 • نصب سیستم ها

هزینه ساخت استخر سرپوشیده

هزینه ساخت استخر سرپوشیده با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود اما افرادی که قصد طراحی و ساخت استخر را دارند باید توجه نمایند که پیش از هر اقدامی باید از تمامی هزینه ها آگاه شوند تا سپس با آگاهی کافی بتوانند به سراغ ساخت استخر سرپوشیده بروند.

بنابراین توصیه می کنیم که اگر قصد ساخت استخر را دارید، همین حالا از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 با کارشناسان لوتوس در ارتباط باشید.

خدمات ساخت استخر سرپوشیده

زمانی که افراد قصد ساخت استخر سرپوشیده را دارند، به خوبی می دانند که به تنهایی نمی توان به سراغ چنین اقدامی رفت و برای یک طراحی اصولی باید حتما از متخصصین این حوزه کمک گرفت. بنابراین توصیه ما به شما این است که از طریق شرکت لوتوس به عنوان بهترین شرکت برای طراحی و ساخت استخر سرپوشیده کمک بگیرید.

کادر مجرب لوتوس به واسطه تجربه و سابقه درخشانی که در حوزه طراحی و ساخت استخر سرپوشیده دارند، به عنوان بهترین شرکت شناخته شده است که می توانید از طریق آن بهترین خدمات را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس