تصفیه فاضلاب کارخانه

تصفیه فاضلاب کارخانه یک اقدام اثربخش در حفظ محیط زیست است که موجب می شود آب پاکیزه و بدون هرگونه آلودگی وارد محیط زیست شود. امروزه یک سری پکیج تصفیه فاضلاب کارخانه طراحی شده است که متقاضیان می توانند با تهیه این پکیج ها اقدام به پاکسازی کلیه فاضلاب ها کنند.

برای تهیه پکیج تصفیه فاضلاب کارخانه می توانید از طریق مجموعه هایی مجرب و حرفه ای همچون لوتوس اقدام نمایید. این مجموعه به واسطه کادر مجرب و خبره خود، آماده ارائه خدمات تخصصی به کلیه متقاضیان می باشد.

در ادامه این مقاله به مهم ترین نکات برای تصفیه فاضلاب کارخانه آشنا می شوید. اما اگر نیاز به مشاوره تلفنی در زمینه تصفیه فاضلاب دارید، بهتر است که از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 اقدام نمایید.

تصفیه-فاضلاب-کارخانه

تصفیه فاضلاب کارخانه لبنیات

تصفیه فاضلاب کارخانه لبنیات از مهم ترین و چالش برانگیزترین اقدامات برای حفظ سلامت محیط زیست می باشد. در تصفیه فاضلاب کارخانه لبنیات ابتدا تلاش می شود تا مقدار PH یکنواخت شده و در نهایت، مقدار بسیار زیادی از ذرات چربی موجود در پساب ها بر روی سطح انباشته می شود. ذرات چربی انباشته شده بر روی سطح با دستگاه های مخصوص جمع آوری می گردد.

تصفیه فاضلاب کارخانه روغن نباتی

فرایند تصفیه فیزیکی فاضلاب کارخانه روغن نباتی شامل صمغ زدایی با اسید، بی رنگ کردن، اسید زدایی و بو زدایی می باشد. فاضلاب این مرحله ناشی از جاری شدن آب برای شستشوی کف، وسایل و سرریزها و … می باشد. فرآیند تصفیه شیمیایی فاضلاب کارخانه روغن نباتی شامل خنثی سازی قلیایی روغن می باشد. پساب حاصل از صنایع تولید روغن نباتی در دسته فاضلاب های بسیار قوی قرار دارد به همین خاطر تصفیه آن کمی زمان بر است.

تصفیه فاضلاب کارخانه قند

کارخانه قند، آب بسیار زیادی مصرف می کند که بیش از 90 درصد آن به فاضلاب تبدیل می شود. در تمام مراحل تبدیل چغندر و نیشکر به قند، آب نقش مهمی و کلیدی دارد و در هر گام با آلاینده های مختلف آلوده می شود. در هر مرحله از تولید قند مقدار خاصی آب مصرف می شود و بیشترین مقدار متعلق به عصاره گیری است. تصفیه فاضلاب کارخانه قند به سه روش تصفیه فیزیکی، بیولوژیکی و شیمیایی انجام می شود.

تصفیه فاضلاب کارخانه نساجی

برای تصفیه فاضلاب کارخانه نساجی، فاضلاب در ابتدا وارد مرحله آشغالگیر و پرزگیر می شود. سپس به واحد یکنواخت سازی و چربی گیری منتقل می شود. تصفیه شیمیایی در این نوع صنایع شامل افزودن مواد منعقد کننده مانند کلرید فریک، سولفات فریک، آهک و یا سولفات آلومینیوم به منظور فرآیند انعقاد و لخته سازی می باشد.

پکیج تصفیه فاضلاب کارخانه

جهت دریافت پکیج تصفیه فاضلاب کارخانه، می توانید همین حالا از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 اقدام نمایید تا بهترین مشاوران شما را برای این اقدام راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس