آموزش نصب پمپ آب

آموزش نصب پمپ آب یکی از چالش های مهمی است که افراد حین طراحی و اجرای تاسیسات ساختمان و یا جبران کمبود آب با آن مواجه می شوند تا با کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی کافی بهترین اقدامات را انجام دهند. توجه نمایید که نصب پمپ آب خانگی دارای یک سری نکات و اصول است که تنها برخی ها از این نکات آگاه هستند.

شرکت لوتوس جزو بهترین شرکت هایی است که تمامی نیروهای آن دوره نصب پمپ را گذرانده اند و می توانند با دانش و تجربه ای که در این حوزه دارند بهترین و باکیفیت ترین خدمات را با قیمتی مناسب ارائه دهند. بنابراین اگر شما قصد طراحی و اجرای این سیستم را دارید توصیه می کنیم که جهت دریافت بهترین خدمات به سراغ این شرکت بروید.

برای آشنایی با آموزش نصب پمپ آب با مخزن و بدون مخزن و نکات پیرامون آن بهتر است که در ادامه این مقاله همراه ما باشید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 اقدام نمایید تا کارشناسان لوتوس راهنمای شما برای نصب یک پمپ آب استاندارد باشند.

آموزش نصب پمپ آب

آموزش نصب پمپ آب آپارتمان

دریافت آموزش نصب پمپ آب موجب می شود تا متقاضیان نسبت به به نکات ریز و درشت این فرایند آگاه تر شوند تا حین نصب با مشکلاتی مواجه نشوند. توجه نمایید که نصب بهترین پمپ آب اصول و قوانینی دارد که اگر رعایت شود شما می توانید یک سیستم کاملا با کیفیت و استاندارد را در اختیار داشته باشید.

توصیه ما به تمامی متقاضیانی که قصد نصب پمپ آب خانگی را دارند این است که این فرایند را به افرادی بسپارند که هم دانش و هم تجربه بالایی در این حوزه دارند و می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

آموزش نصب پمپ آب خانه با مخزن

برای نصب پمپ آب خانه با مخزن باید آگاه باشید که در ابتدا پمپ باید پایین تر از مخزن ذخیره آب و در نزدیکی سطح مایع منبع قرار گیرد تا مشکلاتی برای آن پیش نیاید. در مرحله بعد باید جهت ورودی و خروجی پمپ آب خانگی را تعیین کنید و سپس باید دو سر ورودی و خروجی پمپ آب خانگی را با استفاده از نوار تفلون کاملا بپوشانید.

پس از گذراندن مراحل پیشین اگر شیر یک طرفه را خریداری نموده اید ضروری است که آن را با درنظرگرفتن علامت ورودی و خروجی پمپ آب خانگی، به قسمت ورودی پمپ وصل کنید. سپس حلقه‌ های بوشنی را که در اختیار دارید، در قسمت خروجی پمپ آب یکی از بوشن‌ ها را متصل کنید و بوشن دوم را به قسمت ورودی ببندید و در آخر نوبت به نصب مخزن تحت‌ فشار و ست کنترل است.

طریقه نصب پمپ آب بدون مخزن

نصب پمپ آب بدون مخزن بسیار ساده تر و آسان تر از بقیه روش ها است چرا که در این روش به منبع‌های آب و سیستم‌های لوله کشی خاصی نیاز نیست.

در ابتدا نیاز است که یک زمین صاف برای قرارگیری پمپ انتخاب کنید که این زمین باید صاف و تراز باشد و سپس پمپ آب را در مسیر اصلی لوله کشی آب ساختمان قرار دهید. پس از گذشت این مرحله، ضروری است که یک لوله با قطری بزرگ تر از دهانه ورودی پمپ تهیه کنید و سپس با استفاده از مهره‌های مخصوص به پمپ آب متصل کنید.

در مرحله آخر نیز عایق کاری و آب‌ بندی‌ها به صورت دقیق باید انجام شود و در نهایت جهت جلوگیری از بازگشت آب به پمپ در مسیر لوله آب، شیر یک‌ طرفه نصب خواهد شد.

تجهیزات مورد نیاز جهت آموزش نصب پمپ آب خانگی

 • انبردستی
 • پیچ‌گوشتی
 • لوله‌ های آب مناسب
 • انواع فیتینگ
 • نوار تفلون
 • شیرهای یک طرفه
 • مهره‌ و واشر
 • شیر خودکار
 • شیر برنجی
 • آچار فرانسه
 • حلقه بوشن
 • مخازن ذخیره آب
 • آچار شلاقی
 • کنتاکتور
 • ابزارهای لوله کشی

هزینه نصب پمپ آب

آگاهی از هزینه نصب پمپ آب برای تمامی افرادی که نیاز به این سیستم دارند ضروری است؛ زیرا پمپ آب جزو سیستم هایی است که هم تجهیزات آن و هم اجرت کار هزینه قابل توجهی را در بر می گیرد به همین خاطر باید دقت کنید تا به سراغ شرکت هایی بروید که مناسب ترین قیمت ها را برای نصب پمپ آب دریافت می کنند.

هزینه نصب پمپ آب خانگی توسط تاسیسات لوتوس بسیار مناسب است و همین امر موجب شده تا اغلب افراد از این شرکت برای نصب پمپ آب آپارتمان خود کمک بگیرند. جهت کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر می توانید همین حالا از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس