ساخت پمپ آتش نشانی

ساخت پمپ آتش نشانی یکی دیگر از خدمات محبوب تاسیسات لوتوس می باشد که در این بخش قصد داریم به بررسی این دستگاه بپردازیم.

پمپ آتش نشانی دستگاهی حیاتی در عملیات امداد و نجات و تامین ایمنی عمومی در برابر حریق است. این دستگاه دارای امکانات و تجهیزاتی است که برای مقابله با حریق و خاموش کردن آتش در محل‌های مختلف استفاده می‌شود.

پمپ آتش نشانی بسته به محل استفاده می تواند اشکال متفاوتی داشته باشد، اما تمام آن ها از موارد مشابهی تولید می شوند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

ساخت-پمپ-آتش-نشانی

اجزای پمپ آتش نشانی

پمپ آتش نشانی عموماً شامل موارد زیر است:

  • موتور و پمپ: دستگاه دارای یک موتور قدرتمند است که برای ایجاد فشار لازم برای پمپاژ آب به کار می‌رود. پمپ نیز وظیفه جابجایی آب را با فشار مناسب در سیستم آتش نشانی دارد.
  • مخزن آب: پمپ آتش نشانی دارای یک مخزن حجیم برای نگهداری آب است. این مخزن معمولاً از جنس فولاد یا پلاستیک مقاوم در برابر ضربه و شکست است. حجم مخزن آب معمولاً در ماشین‌های آتش نشانی بزرگتر است.
  • خطوط آب: پمپ آتش نشانی دارای خطوط آب است که از مخزن تا نازل‌های آتش نشانی متصل می‌شوند. این خطوط معمولاً از لوله‌های مقاوم در برابر حرارت و فشار ساخته شده‌اند.
  • نازل‌ها و شلنگ‌ها: برای خاموش کردن آتش، پمپ آتش نشانی از نازل‌های خاصی استفاده می‌کند. نازل‌ها جریان آب پراکنده می کنند تا آتش را در مدت زمان کمتری خاموش کنند. شلنگ‌ها همچنین برای انتقال آب از پمپ یا مخزن به نازل‌ها استفاده می‌شوند.

در صورتی که در زمینه نصب پمپ نیاز به مشاوره تخصصی دارید می توانید از طریق شماره های 09121497420 و 09122176734 با ما در ارتباط باشید.

پمپ آتش نشانی چیست؟

پمپ آتش نشانی جهت ایجاد فشار و پمپاژ آب به طور مستمر و قطعی به سرعت مورد نیاز به نقاط مختلف و تامین آب در سیستم اطفا حریق اجرا می شود. زمانی که سیستم آتش نشانی فعال شود، این پمپ‌ ها آب را به لوله‌ ها و شیرآلات آتش نشانی می‌ فرستند تا بتواند به صورت فوری و موثر با حریق مقابله کند.

پس هدف اصلی این پمپ‌ ها این است که فشار و سرعت آب را به نقاط طبقه‌ های مختلف ساختمان منتقل کنند تا در صورت بروز حریق، آب به سرعت و با فشار مناسب به نقاط مورد نیاز برسد.

هزینه پمپ آتش نشانی

هزینه خرید و اجرای پمپ آتش نشانی یکی از مهم ترین مواردی است که افراد به آن توجه می کنند. اما توجه نمایید که همین هزینه با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود و قیمت تجهیزات نیز روز به روز تغییر می کند. بنابراین توصیه می کنیم که جهت آگاهی از هزینه خرید و نصب پمپ آتش نشانی از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام نمایید تا بهترین مشاوران شما را نسبت به کلیه هزینه ها راهنمایی کنند.

خدمات ساخت پمپ آتش نشانی

اگر قصد ساخت پمپ آتش نشانی را دارید، شرکت لوتوس همراه شما است تا بتوانید به صورت فوری، بهترین خدمات را دریافت نمایید. کادر مجرب این مجموعه با سابقه درخشانی که در این زمینه کسب نموده اند، می توانند شما را برای نصب پمپ آتش نشانی راهنمایی کنید تا بتوانید بهترین پمپ را در محل مورد نظر، در اختیار داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجع به خرید و نصب پمپ آتش نشانی، بهتر است که همین حالا از طریق شماره هایی که در اختیار دارید اقدام نمایید تا بهترین مشاوران شما را برای این اقدام راهنمایی کنند.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس