ساخت موتورخانه

وقتی که حرف از موتورخانه به میان می آید لازم است در ابتدا بدانید که موتورخانه چیست و چه کمکی به ما می کند؟
بی شک اینطور گفته می شود که یکی از نیاز های اصلی انسان در طول تاریخ محیطی امن و آسوده برای زندگی می باشد. این نیاز در حال حاضر حتی بیش از پیش هم احساس می شود.
اصولا اینطور می گویند که هر محیطی که دارای یک سیستم گرمایشی است امکان دارد که مزایا و معایبی را در این زمینه داشته باشد. لازم به ذکر است که شرایط خاصی هم در این بخش هست که به شما این امکان را می دهد نکات مثبت و منفی را بررسی کنید. این موضوع در مورد پکیج ها و دیگر سیستم های گرمایشی نیز وجود دارد.
موتورخانه خوب و با کیفیت به موتورخانه ای گفته می شود که در بهینه ترین شرایط مطابق با محاسبات طراحی کار کند و در عین حال با حداقل های ممکن اجرا شود. داخل یک موتورخانه حرفه ای همه تجهیزات بالاترین عمر کاری خود را دارا هستند و همه تجهیزات اعم از شیر آلات و نشانگر ها دسترس پذیر هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های   09121497420 و 09122176734 با کارشناسان تیم تاسیسات لوتوس در ارتباط باشید.

ساخت-موتورخانه

نصب موتورخانه

نصب موتورخانه و راه اندازی تاسیسات ساختمان از جمله کار هاییست که با شنیدن است آن هم متوجه می ‌شویم که برایش باید سراغ یک تیم متخصص برویم.
اگر برای نصب موتورخانه ساختمان یا حتی صنعتی به دنبال مجرب ‌ترین تکنسین ‌ها در شهر خودتان می‌گردید، کافی است که درخواست‌تان برای نصب و راه اندازی به ما اعلام کنید و شرایط را توضیح دهید که به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنیم.
نصب موتورخانه به شکل درست از جمله اصلی ترین مواردی است که در کارکرد درست و بدون معضل این قسمت از تأسیسات موتورخانه هر ساختمان خاصی حائز اهمیت است. در صورت نصب به شکل غلط، معضلات جدی از جمله مشکلاتی که آسایش را مختل می کند، برای ساکنان ساختمان به وجود خواهد آمد.
نصب کردن موتورخانه خود شامل بخش های مختلفی بوده که از بین آن‌ ها می شود به مواردی مثل نصب چیلر یا نصب دیگ اشاره کنیم. این فرایند ها باید گام به گام و با دقت بسیاری انجام بگیرد تا نتیجه نهایی باب میل کاربران باشد.

نکات مهم برای ساخت موتورخانه

اولین و مهم ترین نکته برای ساخت موتورخانه این است که شما باید بهترین بخش از پارکینگ را برای ساخت موتورخانه در نظر بگیرید؛ زیرا موتورخانه نیاز به فضای زیادی دارد به همین خاطر باید در جایی قرار گیرد که مزاحمت ایجاد نکند. توجه نمایید که موتورخانه آلودگی صوتی ایجاد می کند به همین خاطر نباید در جایی باشد که مورد آزار و اذیت ساکین قرار گیرد.

توجه نمایید که برای ساخت موتورخانه باید تجهیزات بسیاری را تهیه نمایید به همین خاطر باید فضای کافی برای هر یک در نظر بگیرید تا اگر روزی این قطعات نیاز به تعمیر و سرویس داشتند، بتوانید به راحتی اقدام نمایید.

نکته حائز اهمیت دیگر برای ساخت موتورخانه این است که شما باید یک دریچه برای خروج آلاینده ها در نظر بگیرید؛ زیرا سازوکار موتورخانه بگونه ایست که آلاینده های بسیاری تولید می کند به همین خاطر باید به این نکته توجه ویژه ای کنید.

برای خرید تجهیزات موتورخانه باید هم به کیفیت و هم به قیمت توجه لازم را داشته باشید. برخی افراد فقط به قیمت تجهیزات اصلی موتورخانه توجه می کنند و فراموش می کنند که این تجهیزات باید کیفیت ایده آلی داشته باشد تا بتواند به خوبی کار کند.

ساخت کلکتور موتورخانه

ساخت کلکتور (Collector) مهم ترین کار حین ساخت موتورخانه است؛ زیرا همین تجهیزات منجر به توزیع آب به صورت استاندارد می شوند و به نوعی وظیفه سازماندهی آب گرم موتورخانه را بر عهده دارند.

از وظایف کلکتور می توانیم به توزیع آب گرم در ساختمان، کاهش اتلاف حرارت، کاهش افت فشار آب، کاهش هزینه راه اندازی و… اشاره کنیم. بنابراین طراحی و اجرای کلکتور برای ساخت موتورخانه بسیار حائز اهمیت است و باید از بهترین تیم اجرایی کمک بگیرید تا شاهد بهترین ها باشید.

هزینه ساخت موتورخانه

هزینه ساخت موتورخانه یکی از مهم ترین نکاتی که است که افراد باید با آگاهی از آن اقدام نمایند. قیمت ساخت موتورخانه با توجه به تجهیزات مورد نیاز آن تعیین می شود به همین خاطر نمی توان برای ساخت تمامی موتورخانه ها یک عدد و رقم را در نظر گرفت و بهتر است که افراد برای ساخت موتورخانه در ابتدا با بهترین پیمانکاران مشورت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت های به روز و جدید، می توانید همین حالا با شماره های 09121497420 و 09122176734 تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان بهترین شرکت برای ساخت موتورخانه شما را راهنمایی کنند.

خدمات ساخت موتورخانه

انتخاب بهترین شرکت برای ساخت موتورخانه از چند نظر اهمیت دارد. اولین مورد این است که بهترین شرکت، دارای مجرب ترین نیروها است به همین خاطر می توانید با خیالی آسوده این پروژه را به آن ها بسپارید. مورد دیگر قیمت ها است که بیان می کند بهترین شرکت برای ارائه خدمات، منصفانه ترین و منطقی ترین هزینه ها را دریافت می کند. از دیگر دلایل مهم برای انتخاب بهترین شرکت تضمین کیفیت کار است.

بنابراین توصیه ما به شما این است که اگر قصد ساخت موتورخانه را دارید به سراغ شرکت لوتوس بروید؛ زیرا این شرکت در دو دهه اخیر توانسته پروژه های ساخت موتورخانه را با موفقیت پشت سر بگذارد و جزو بهترین شرکت هایی است که می توانید با خیالی آسوده از طریق آن اقدام کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09121497420 و 09122176734 در ارتباط باشید.

ساخت موتورخانه استخر

موتورخانه استخر یک فضای مجزا است که تجهیزات مکانیکی و الکتریکی استخر را در خود جای می‌ دهد. این تجهیزات وظیفه گرمایش و تصفیه آب استخر را دارند بنابراین می توان گفت که طراحی و ساخت موتورخانه استخر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کوچک ترین خطا و اشتباه ممکن است با هزینه ها بسیاری همراه باشد.

موتورخانه استخر مجموعه‌ ای از تجهیزات استخر است که برای تصفیه، گرمایش، تهویه و تنظیم آب‌ و هوای استخر مورد نیاز است. موتورخانه استخر باید طوری طراحی شود که کارایی و ایمنی تجهیزات را تضمین کند و همچنین سهولت در سرویس و تعمیر را فراهم کند.

توجه نمایید که طراحی موتورخانه استخر به عنوان یکی از اعضای حیاتی تجهیزات استخر، باید به‌ گونه‌ای باشد که امکان دسترسی به تجهیزات مختلف مانند دیگ بخار، پمپ، فیلتر، مبدل حرارتی و شیرآلات فراهم باشد.

ساخت موتورخانه استاندارد

برای ساخت موتورخانه استاندارد در ابتدا باید به این نکته توجه نمایید که این موتورخانه باید در بهترین فضا طراحی و ساخته شود تا هیچ مزاحمتی برای دیگر افراد نداشته باشد. همچنین توجه نمایید که دسترسی به بخش های مختلف موتورخانه باید به سادگی امکان پذیر باشد. بنابراین ساخت موتورخانه استاندارد کمی نیاز به دقت و توجه دارد تا بتوانید شاهد عملکرد مطلوب این موتورخانه باشید.

همچنین توجه نمایید که برای ساخت موتورخانه استاندارد در ابتدا باید تجهیزات کافی برای این اقدام را خریداری نمایید که این تجهیزات باید کیفیت بسیار مطلوبی داشته باشند تا به مرور آسیب نبینند.

ساخت دودکش موتورخانه

دودکش مجرایی جهت انتقال دودهای حاصل از احتراق به هوای آزاد است. قسمت اصلی آن عمودی می‌ باشد و هرچه ارتفاع آن بیشتر باشد قدرت کشش هم بیشتر می‌ شود. همچنین توجه نمایید که این دودکش ها به صورت مربع، مستطیل و دایره ساخته می‌ شود.

سیستم دودکش موتورخانه از ورق‌ های سیاه یا گالوانیزه با ضخامت‌های بالا ساخته می‌شود که شامل قطعاتی نظیر لوله، راسته، زانو، تبدیل و سه‌ راهی می‌ باشد که با فلنج به یکدیگر متصل می‌ شوند.

نبود دودکش استاندارد و خوب، کارکرد صحیح موتورخانه‌ ها را مختل می کند و تا حدی غیر ممکن است. نصب دودکش موتورخانه به دو دلیل اهمیت دارد، اول اینکه منجر به خروج دود و غبار حاصل از احتراق می شود و دوم اینکه این ساختار در افزایش عملکرد سیستم بویلر نقش اساسی دارد. در نظر داشته باشید هرچه ارتفاع بلندتر باشد، اختلاف فشار بالا می رود و آلاینده ها خیلی سریع خارج می شوند.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس