ساخت سونا

ساخت سونا عمدتا با استفاده از چوب و سیستم گرمایش  انجام می شود. در این فضا، حرارت بالا،  توسط سوخت های خشک مانند چوب یا برق تامین می شود.
سونا مدل های متنوعی مانند فنلاندی، روسی و ترکی دارد که هر کدام معماری خاص خود را دارد.
ساخت سونا یک فرایند تخصصی است که نیاز به بررسی دقیق مکان، مصالح و تجهیزات دارد. در زیر به برخی از مراحل ساخت سونا اشاره می‌کنم.

در ابتدا لازم به ذکر است در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه ساخت سونا می توانید با شماره های  09121497420 و 09122176734 در ارتباط باشید.

ساخت-سونا

مراحل ساخت سونا

  • بررسی مکان: ابتدا نیاز است مکان مناسب برای نصب سونا انتخاب شود.
  • طراحی: پس از انتخاب مکان، طراحی سونا صورت می‌گیرد. در این مرحله، نوع سونا (استاندارد، فنلاندی و …)، ابعاد، سیستم گرمایش، نورپردازی و مصالح مورد استفاده بررسی می‌شوند.
  • چیدمان و نصب: در مرحله بعدی، ساختار و بنای سونا شروع پایه گذاری می شود. این مرحله شامل نصب کف، دیوارها، سقف، در و پنجره‌ها است. در این مرخله سیستم گرمایشی نیز قرار داده می شود.
  • بازسازی و تزئینات: در نهایت، مرحله تزئینات و بازسازی سونا شروع می‌شود. این شامل رنگ‌آمیزی، نصب صندلی‌ها و تزئینات دیگر مانند نورپردازی و دکوراسیون است.

همچنین، در هر مرحله از ساخت سونا، لازم است استانداردهای ایمنی و بهداشتی رعایت شود تا از هرگونه خطرات احتمالی جلوگیری شود.

ساخت استخر و ساخت جکوری از دیگر خدمات تاسیسات لوتوس می باشد که در کنار ساخت سونا مورد استفاده قرار می گیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با شماره های 09121497420 و 09122176734 در ارتباط باشید.

همچنین در صفحه آموزش نگهداری از استخر تا حد امکان درباره نکات نگهداری از استخر صحبت کرده ایم.

هزینه ساخت سونا

یکی از مواردی که در انتخاب شرکت سازنده سونا تاثیر بسیاری دارد، هزینه ساخت سونا می باشد.

برای محاسب قیمت ساخت سونا باید موارد مختلفی را مدنظر قرار داد و نمی توان به هزینه یکسانی را برای تمام آن ها تعیین کرد. به همین جهت می توانید از طریق شماره های  09121497420 و 09122176734 با کارشناسان لوتوس در ارتباط باشید و ضمن بهره مندی از مشاوره تخصصی، از هزینه دقیق ساخت سونا مطلع شوید.

ساخت سونا خشک

ساخت سونا خشک مراحل و اصولی دارد که متقاضیان باید با توجه به همین موارد اقدام کنند تا در نهایت بتوانند شاهد بهترین سونا با قابلیت های بسیار باشند. توجه نمایید که ریزترین نکات برای این طراحی حائز اهمیت است و اگر بدون تجربه و مهارت کافی بخواهید اقدام کنید ممکن است این طراحی و اجرا اصلا کارایی برای‌تان نداشته باشد.

بنابراین توصیه ما به تمامی متقاضیان طراحی و ساخت سونا خشک این است که برای این اقدام در ابتدا با بهترین شرکت ها مشورت کنند تا در نهایت بتوانند بهترین سونا را در اختیار داشته باشند.

ساخت سونا بخار

ساخت سونا بخار به عنوان یک مکان تفریحی با توجه به اصول انجام این کار بسیار حائز اهمیت است. ذکر این نکته ضروری است که طراحی و ساخت سونای خشک با سونا بخار تفاوت های بسیاری دارد. سونا بخار خانگی دارای مقدار رطوبت مشخصی است و البته این مقدار رطوبت باید به گونه‌ ای باشد که بدن انسان بتواند آن را تحمل کند.

در ساخت سونا بخار باید این را در نظر بگیرید که هیچ ‌گونه محفظه ای برای خروج بخار و حرارت وجود نداشته باشد تا این سونا بتواند بازدهی خوبی داشته باشد و افراد با خیالی آسوده بتوانند از آن استفاده کنند.

ساخت سونا در خانه

ساخت سونا در خانه با افزایش تقاضای بالایی همراه است؛ زیرا این سونا خواص درمانی بسیاری دارد به همین خاطر بسیاری از افراد علاقه مند به طراحی و ساخت سونا در خانه هستند تا بتوانند بهترین سونا را در اختیار داشته باشند تا هر زمان که به آن نیاز دارند بتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی از این سونا استفاده نمایند.

بنابراین اگر علاقه مند به ساخت سونا در خانه هستید، می توانید با همکاری با بهترین پیمانکاران اقدام به طراحی و اجرای این مکان تفریحی نمایید. البته ساخت سونا در خانه تنها جنبه تفریحی ندارد بلکه باید آگاه باشید که خواص درمانی بالایی نیز این فضا دارد به همین خاطر بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که افراد حتما اگر فضایی کافی دارند، بهترین و کاربردی ترین سونا را در خانه خود بسازند.

خدمات ساخت سونا

ساخت سونا در تهران توسط شرکت های مختلفی امکان پذیر است اما اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد ساخت سونا در خانه را دارید اما نمی دانید که چطور و چگونه باید اقدام کنید، باید آگاه باشید که شرکت لوتوس یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از طریق آن بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت نمایید.

شرکت لوتوس به واسطه کادر مجربی که در اختیار دارد قادر است که بهترین خدمات را برای ساخت سونا در خانه ارائه دهد و همین امر موجب شده تا به عنوان بهترین شرکت برای طراحی و ساخت سونا در تهران شناخته شود. بنابراین شما نیز می توانید از طریق این شرکت خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

keyboard_arrow_up
تماس با تاسیسات لوتوس